Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

Utworzony przez jaro, 22 kwietnia 2008 r. o 14:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, a nie znam się na plityce, to i pis i platworma będzie tracić ponieważ i jedni i drudzy zapomnieli o tych malutkich a to ich jest najwięcej i oni mają najwięcej głosów. Jak wiadomo członków partyjnych praktycznie nikt nie ma, a te wasze partie to sam aktyw. Wyborcy to tylko desperaci szukający ratunku to tu, to tam. Tak więc chyba czas na socjalistów, komunistów czy jak tam ich nazywacie, bo to oni głoszą teraz coś o tych zdesperowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O całym tym spotkaniu z byłym premierem świadczy to, że sam Pan Kaczyński do końca nie wiedział, gdzie został przywieziony. Jak dobrze pamiętam, powiedział "Tutaj w Głogowie" czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
Pan Kaczyński do końca nie wiedział, gdzie został przywieziony. Jak dobrze pamiętam, powiedział "Tutaj w Głogowie" czy jakoś tak.
Bo nasze Opole jast tak bardzo znane, a to zasługa też prężnie działających wszystkich organizacji partyjnych, nie tylko burmistrza czy starosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
O całym tym spotkaniu z byłym premierem świadczy to, że sam Pan Kaczyński do końca nie wiedział, gdzie został przywieziony. Jak dobrze pamiętam, powiedział "Tutaj w Głogowie" czy jakoś tak.
A ja byłam i odebrałam to jako : "Tutaj, w Głogowie, ...." jako wyliczanie. A nawet jeśli zaszła pomyłka, to należy to wiązać ze zmęczeniem. Sama wiem, jak to jest, jak się jest zmęczonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrozumiała napisał:
A nawet jeśli zaszła pomyłka, to należy to wiązać ze zmęczeniem. Sama wiem, jak to jest, jak się jest zmęczonym.
A gdyby zaszła pomyłka i ktoś powiedział, że widział cie nie z mężem ale z przyjacielem gdzieś tam w super knajpce albo w hotelu, to też byś była taka wyrozumiała? Taka mała pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Z przykrością stwierdzam że Dody nie oglądam, nawet nie wiem jaki jest jej poziom, natomiast drogi adwersarzu Ty jak widzę śledzisz pokazy Dody skoro ja oceniasz i orientujesz się jaki reprezentuje styl.Nie podejrzewam byś natomiast chadzał do teatru.Cóż nie można mieć szerokich horyzontów skoro sie słucha jednej stacji radiowej i ogląda Dodę.Nawiasem mówiąc by mieć jakiś pogląd należy coś obejrzeć,lub przeczytać ,a nie łykać rozdrobnioną papkę z kociołka Patii Kotii . PS: Moj dziadek nie był w Wermahcie , i żadnego wiecej człowieka juz nie zabiję. To zdecydowanie Twój poziom miłośniku byłego P.Premiera.
Szkoda, bo jest na co popatrzyć: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19790/15.jpeg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='3.05.2008, 13:25' post='25982'] A gdyby zaszła pomyłka i ktoś powiedział, że widział cie nie z mężem ale z przyjacielem gdzieś tam w super knajpce albo w hotelu, to też byś była taka wyrozumiała? Taka mała pomyłka [/quot] Ale przykład wybrałeś. Co bym sobie pomyślała, to moja sprawa. Myślisz, że ty jesteś nieomylny... trudno wytknę ci to. Pisze się superknajpka a nie super knajpka. I nie mów mi, że pisząc komentarze takie pomyłki to nie pomyłki. A może byłeś zmęczony, jak tak, to wybaczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrozumiała - nadal napisał:
Ale przykład wybrałeś. Co bym sobie pomyślała, to moja sprawa. Myślisz, że ty jesteś nieomylny... trudno wytknę ci to. Pisze się superknajpka a nie super knajpka. I nie mów mi, że pisząc komentarze takie pomyłki to nie pomyłki. A może byłeś zmęczony, jak tak, to wybaczam.
Zadziwiające jest, że jak się komuś stanie na odcisk, to czepia się pisowni, poprawnej polszczyzny itp. Wygląda mi to na brak argumentów PS. Poprawnie napisałem? A jeśli chodzi o pomyłkę, to pewnie pamiętasz co się stało jak sekretarka prezydenta USA, pomyliła Irak z Iranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrozumiała - nadal napisał:
Pisze się superknajpka a nie super knajpka.
Edytor tekstu OpenOffice podkreśla superknajpka, więc chyba poprawnie było super knajpka. Za to ty super potrafisz cytować. Pamiętam też, co się stało jak Kaczyński pomylił się, wszyscy uczniowie kupowali mundurki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Edytor tekstu OpenOffice podkreśla superknajpka, więc chyba poprawnie było super knajpka. Za to ty super potrafisz cytować. Pamiętam też, co się stało jak Kaczyński pomylił się, wszyscy uczniowie kupowali mundurki.
Zamiast ufaćedytorowi zajrzyj do słownika ortograficznego. A ja nie wytykam ci błędu, tylko daję do zrozumienia, że na każdym kroku zdarzają się nam pomyłki i to z róznych powodów. A ten twój pierwszy komentarz na który zareagowałam to też ni w 5 ni w 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nadal napisał:
Zamiast ufaćedytorowi zajrzyj do słownika ortograficznego.
No no:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na spotkani z Kaczyńskim jego słowa o Głogowie należało czytać jako porównanie,przenośnie,odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józef napisał:
Byłem na spotkani z Kaczyńskim jego słowa o Głogowie należało czytać jako porównanie,przenośnie,odnośnik
Podoba mi się to co tu napisałeś, właściwie to mam wrażenie, że wszystkie jego sława to jedna wielka przenośnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No no:)
Wiedziałam, że forma, niewątpliwie niedoskonała acz zamierzona, mojej wypowiedzi wzbudzi u Ciebie emocje, ale żeby aż tak Cię zatkało, tego nawet w najpiękniejszych wyobrażeniach nie widziałam. No cóż, ... życie nas zaskakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Edytor tekstu OpenOffice podkreśla superknajpka, więc chyba poprawnie było super knajpka. Za to ty super potrafisz cytować. Pamiętam też, co się stało jak Kaczyński pomylił się, wszyscy uczniowie kupowali mundurki.
A teraz do rzeczy: * Jerzy Kuźmiuk Nie opisany czy nieopisany problem (O najważniejszych zmianach w ortografii polskiej raz jeszcze) Od stycznia 1993 roku istnieje i działa SNaP (Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów), które zrzesza nauczycieli z terenu całej Polski. Zjazdy Stowarzyszenia odbywają się kilka razy w roku. Celem spotkań jest, między innymi, uzupełnianie wiedzy merytorycznej i metodycznej nauczycieli - polonistów, spotkania z ludźmi sztuki, nauki i kultury, wycieczki do muzeów i teatrów. Na zjeździe, który odbył się w dn. 02.12 - 04.12.1994 r. w Warszawie, szczególną uwagę zebranych zwrócił wykład prof. Jerzego Podrackiego. W swym wystąpieniu Profesor przedstawił najważniejsze zmiany w ortografii i interpunkcji polskiej zatwierdzone przez Komisję Kultury oraz Radę Języka Polskiego przy Prezydium PAN. W roku 1999 ukazał się Nowy słownik ortograficzny PWN z zasadami pisowni i interpunkcji opracowanymi przez prof. Edwarda Polańskiego oraz Wielki słownik ortograficzny języka polskiego pod redakcją prof. Andrzeja Markowskiego. W słownikach uwzględnione zostały zmiany w ortografii uchwalone w latach 1992 - 1998. · łącznie należy pisać wyrazy z przedrostkiem eks - , np. eksmąż, eksminister auto - , np. autoalarm, automyjnia super - , np. superpolicjant, superwizjer, superkontrola, supernowoczesny ale super - Polak, super - Chinka * 47. PISOWNIA WYRAZÓW TYPU pseudo-Polak, eks-Amerykanin , super-Europejczyk [183] Wymienione w tytule przedrostki pisze się zawsze łącznie z rzeczownikami i przymiotnikami, które nie są nazwami własnymi. W wypadku połączenia tych przedrostków z nazwami własnymi: nazwiskami, nazwami członków narodów, nazwami państw itp., czyli wyrazami pisanymi wielką literą, po tych przedrostkach stosuje się łącznik, np. anty-Platon, arcy-Europejczyk, eks-Amerykanin, super-Europejczyk. A tym samym piszemy SUPERKOLACYJKA a nie super kolacyjka. Mam nadzieję, że przyda się ta informacja. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Z przykrością stwierdzam że Dody nie oglądam, nawet nie wiem jaki jest jej poziom, natomiast drogi adwersarzu Ty jak widzę śledzisz pokazy Dody skoro ja oceniasz i orientujesz się jaki reprezentuje styl.Nie podejrzewam byś natomiast chadzał do teatru.Cóż nie można mieć szerokich horyzontów skoro sie słucha jednej stacji radiowej i ogląda Dodę.Nawiasem mówiąc by mieć jakiś pogląd należy coś obejrzeć,lub przeczytać ,a nie łykać rozdrobnioną papkę z kociołka Patii Kotii . PS: Moj dziadek nie był w Wermahcie , i żadnego wiecej człowieka juz nie zabiję. To zdecydowanie Twój poziom miłośniku byłego P.Premiera.
Jak się słuch ( i czyta ) takie wypociny to ręce opadają... Kalki, stereotypy, ZERO własnych spostrzeżeń, przemyśleń. Niektórym się wydaje, że jak oglądną Fakty tefauenu, posłuchają radia B.z.d.et, i przeczytają pierwszą str. Wybiórczej to już wiedzą wszystko. A tak w ogóle to po co wyjeżdżasz z tym teatrem. Co to za argument. Może i byłeś i w teatrze. ale kukiełkowym( wyżej pewnego poziomu, dziecięcego, takie infantylne osobniki jak ty nie podskoczą). Zresztą kogo obchodzą twoje upodobania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
O całym tym spotkaniu z byłym premierem świadczy to, że sam Pan Kaczyński do końca nie wiedział, gdzie został przywieziony. Jak dobrze pamiętam, powiedział "Tutaj w Głogowie" czy jakoś tak.
Pewny jesteś. Mi się wydawało, że powiedział Łogowie, a może Ogowie, a może to jednak było Opole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda, bo jest na co popatrzyć: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19790/15.jpeg
Nie wiem czy wiecie, ale Doda pod tą sukieneczką nie ma majtek. Na interii widziałem kilkanaście zdjęć z tej imprezy i wyraźnie widać, że nie ma nic pod spodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co niby mam odpuścić? Co do poprawnej polszczyzny no cóż. Ludzie którzy daja przykład innych pojawiają się w TV i słuchaja ich młodzi ludzie maja kłopoty z poprawną wymową, więc ja też mam prawo do błędów, zwłaszcza że nie jestem tak mondry jak niekutszy sie uwazajom i zwacajom uwage innym. Zgadnij do kogo pije.
Trudno, żebyś odpuścił, jeśli takie zadanie. Oficer prowadzący karze pisać, to siadamy i piszemy. Nie? A co do poprawnej polszczyzny, to już dała ci popalić Wyrozumiała. Ośmieszony zostałeś całkowicie. BRAWO Wyrozumiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...